Detoks alkoholowy

detoks alkoholowy

Detoksykację przeprowadzamy wyłącznie w naszym ośrodku – nie dojeżdżamy do Pacjenta.

Detoks alkoholowy najczęściej stosuje się u osób ze stwierdzonym współczynnikiem średnim lub wysokim, zależne od stanu uzależnienia pacjenta.

Detoksykacja zostaje włączona do terapii zaraz po wywiadzie z pacjentem, upewniamy się w między czasie, że pacjent zdaje sobie sprawę z absencji a także przydzielamy specjalistów którzy będą nad nim czuwać.

Detoks trwa co najmniej 2 dni.

Kuracja polega na wyeliminowaniu z krwiobiegu pacjenta cierpiącego na alkoholizm wszelkich substancji szkodliwych (procentowych).

Podczas detoksykacji nasi odpowiedni specjaliści czuwają nad pacjentem i podają mu niezbędne leki (farmaceutyczne, zgodne ze stanem zdrowia pacjenta), dodatkowo podajemy również składniki mineralne wliczając w to również niezbędne witaminy.

Czy to jest bezpieczne?

Według naszych ostatnich badań i opinii klientów którzy przeszli detoks pozytywnie – jak najbardziej tak ! Detoksykacje stosuję się obecnie na całym świecie i nie jest ona terapią szokową, najczęściej pacjenci przyjmują leki i odpowiednie witaminy ze spokojem. 6% z naszych wszystkich pacjentów podczas odtruwania organizmu doznało lekkiego niepokoju i złości, które bardzo szybko ustąpiły bez kolejnych nawrotów.

Każdy pacjent przed podjęciem odtruwania jest starannie przez nas badany.

Pierwszym etapem zawsze jest wizyta konsultacyjna

Podczas konsultacji terapeuta ustala wstępną diagnozę oraz plan działania. Wiemy jak Ci pomóc.


    Ośrodek Life
    Skontaktuj się z nami
    Czym się zajmujemy?
    Zobacz inne terapie