Marek Cieślar

marek cieslar

Dyrektor ośrodka
psychoterapeuta, certyfikowany terapeuta uzależnień, hipnoterapeuta, mistrz bioenergoterapii i naturopatii

Psychoterapeuta, certyfikowany terapeuta uzależnień, hipnoterapeuta, mistrz bioenergoterapii, mistrz i egzaminator w zawodzie naturopaty. Jako zawodowy hipnoterapeuta specjalizuje się w hipnozie energetycznej, magnetycznej, autohipnozie oraz hipnozie regresyjnej.

Dzięki kwalifikacjom zawodowym oraz wieloletniemu doświadczeniu stworzył pionierski, autorski program połączenia akademickiej terapii z naturalnymi sposobami wpływania na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Ukończył Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie STU uzyskując dyplom i Certyfikat Instruktora Terapii Uzależnień Nr 203 potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Posiada także Certyfikat z Psychospołecznych Aspektów Narkomanii.

Wiele lat poświęcił na pomoc osobom uzależnionym zarówno od alkoholu, narkotyków, ale także od leków. Przeszedł Program Rozwoju Osobistego w IPZ w Warszawie. Doskonalił się i posiada duże doświadczenie w zakresie pracy terapeutycznej z rodziną, oferując pomoc dla rodzin osób uzależnionych, a także terapię par. Dodatkowo posiada uprawnienia i doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania i emocji. 

Jest zawodowym hipnoterapeutą. Specjalizuje się w hipnozie energetycznej, magnetycznej, autohipnozie oraz hipnozie regresyjnej.

dyplom-01

dyplom-01

Komentarze

Opublikowany w | Możliwość komentowania Marek Cieślar została wyłączona

Możliwość komentowania została wyłączona.

Czytaj inne

Więcej artykułów z bloga

utrata miłości
Jak przeżyć utratę miłości

Leżała w pokoju gościnnym zwinięta w embrion, otulona szczelnie kocem i obłożona poduszkami. Jak w kokonie. Chociaż na zewnątrz było…

28 lipca, 2021
alkoholik
Alkoholiku, kacie, oprawco… Nie wierzysz jej że odejdzie

Nie wierzysz jej prawda? Nie wierzysz, że odejdzie kiedykolwiek. Możesz bezkarnie robić co chcesz. Tyle razy ci wybaczała.

27 lipca, 2021
złość
Jak sobie radzić ze złością

Złość!!!! Usiadła na fotelu nie zdejmując płaszcza i czapki. Wyglądała na wyczerpaną. Po policzkach płynęły jej łzy, rozmazując czarny tusz…

27 lipca, 2021
współuzależnienie
Czy wiesz co to jest współuzależnienie?

Czy wiesz co to jest współuzależnienie? Myślisz pewnie, że towarzyszenie pijakowi w jego libacjach. Picie z nim na równi…. Ale…

26 lipca, 2021